ملاحظات ثبت سفارش و قیمت ملکه جفت خورده طبیعی کارنیکا

ملکه های تولیدی ما ) F1 نسل اول )  از کارنیکای آلمانی و متولد 1398 می باشند. همچنین ارسال به تمام نقاط کشور میسر می باشد .
ابتدا قبل از سفارش ملکه باید از طریق آیدی تلگرام arjanbeeir@ با ما تماس بگیرید تا تاریخ تحویل را خدمت شما عرض کنیم , سپس در صورتی که مشکلی برای زمان تحویل برای دوطرف وجود نداشت , می توانید سفارش خود را ثبت نمایید.
شما خریدار محترم در ابتدا فقط مبلغ خرید ملکه را پرداخت می نمایید و ما در زمان آماده شدن ملکه ها با شما تماس خواهیم گرفت و سپس نحوه دریافت ملکه های خود را ( بصورت حضوری ، اتوبوس و یا پست ) را مشخص نموده و هزینه ارسالی ها را بصورت جداگانه پرداخت خواهید نمود.
شما با خرید ملکه می پذیرید که شاید به خاطر شرایط جوی نامناسب, تحویل سفارش شما دیرتر شود و به همین دلیل نمیتوان دقیقا زمان تحویل ملکه را مشخص نمود ولی سعی ما بر این است که بر اساس تعهدات خود عمل نماییم.

به هیچ وجه محصولات فروخته شده پس از تحویل به دلایل احتمال آلودگی , تعویض شدن ملکه , استخراج عسل , برداشت تخم , تعویض کندو و… پس گرفته نمی شود.

مشخصات محصول :
ملکه جفت طبیعی, متولد 98 , داخل قفسک
ملکه جفت طبیعی, متولد 98 , داخل کندوچه
ملکه جفت طبیعی, متولد 98 , با ۵ قاب جمعیت داخل کندو

 

هزینه ارسال سفارش :
- هزینه ارسال با اتوبوس و پست به عهده خود مشتری میباشد ( فقط قفسک و کندوچه )
- تحویل کندوی 5 قابه فقط حضوری خواهد بود.

زمان ثبت سفارش ملکه :
برای ثبت سفارش به آیدی تلگرام arjanbeeir@ مراجعه فرمایید ، ترتیب دریافت ملکه ها بر مبنای تاریخ سفارشات ثبت شده خواهد بود و خریدارانی که زودتر سفارش خود را ثبت نمایند ، طبیعتا در اولویت خواهند بود.
* ترتیب و نوبت تحویل ملکه ها بر اساس لیست سفارش و واریز وجه صورت می پذیرد ، پس برای تسریع در تحویل اصرار نفرمایید.

روش ثبت سفارش و پرداخت وجه :
همانگونه که اشاره شد زمان و نحوه ثبت نام از طریق سایت و کانال تلگرام اطلاع رسانی خواهد شد و بعد از هماهنگی های لازم شماره کارت برای واریز وجه به شما اعلام شده و شما با واریز وجه در لیست سفارشات ما قرار خواهید گرفت.
نکته : از واریز وجه بدون هماهنگی بپرهیزید.
نکته : بعد از واریز وجه, بلافاصله با ما تماس گرفته و ما را مطلع فرمایید.

 

زمان تحویل اولین سفارشات ملکه :
تحویل ملکه های جفت خورده ها معمولا از اردیبهشت ماه آغاز می شود.

شکل دریافت :
ملکه درون قفسک پلاستیکی , همراه با حدودا ۱۰ الی ۱۵ زنبور کارگر
ملکه درون کندوچه چوبی , همراه با حدودا ۱لیوان زنبور کارگر
ملکه درون کندوی چوبی , همراه با حدودا ۵ قاب استاندارد زنبور کارگر
- معمولا تحویل ملکه به خریداران محترم به صورت یک ملکه همراه با ۱۰ عدد زنبور کارگر درون قفسک پلاستیکی می باشد, اما گاها به دلیل تازه کار بودن خریداران یا نامناسب بودن فصل برای معرفی ملکه و یا حتی به خاطر ارزشمند بودن لاین خریداری شده, خریدار اصرار بر تحویل ملکه با کندوچه یا کندو دارد.
- معمولا فروش ملکه با کندوچه روش مرسومی نیست, زیرا خرید ملکه همراه با کندوچه یک امتیاز بزرگ برای خریدار و یک عقب افتادگی در کار برای فروشنده می باشد. چون خریدار با تضمین بالا, جان ملکه را حفظ کرده و به راحتی ملکه را دارای جمعیت و کندو می کند و برعکس فروشنده به جای اینکه یک ملکه جدید را بعد از فروش ملکه قبلی بلافاصله به کندوچه معرفی کند, دوباره باید پروسه تشکیل کندوچه را از ابتدا آغاز نماید که باعث عقب افتادگی زیادی در کار وی خواهد شد.

نحوه تحویل یا ارسال :
1 ) تحویل حضوری ( بیشترین تضمین ) : بدون شک دریافت حضوری ملکه ها برای ما و برای خریداران عزیز بهتر است , چرا که هم ما با خیال راحت و بدون حاشیه ملکه ها را تحویل می دهیم و هم خریدار محترم هنگام دریافت اولا از وضعیت تخمریزی و کیفیت ملکه مطلع گشته و همچنین از زنده تحویل گرفتن ملکه ها مطمئن خواهد بود و ثانیا ملکه را به سلامت به مقصد خواهد رساند.
2 ) ارسال با اتوبوس ( بیشترین استقبال )

تلفات در ارسال :
مسلما تلفات و نواقص ملکه های سفارشی تا مرحله تحویل حضوری یا اتوبوس به عهده ما بوده ولی بعد از آن را ضمانت نمی کنیم.

مدت زمان تحویل سفارش ها :
بستگی به نوع انتخاب در نحوه تحویل و بعد مسافت خواهد داشت.